Як вже повідомлялося, вчора, 7 листопада, в Кіровограді відбувся антикапіталістичний мітинг на якому громадськість міста виступила проти злиденного життя народу України.
На думку учасників мітингу, постійне підвищення цін на промислові і продовольчі товари, газ і електроенергію, тарифи на житлово-комунальні та інші послуги, при недопустимо низьких заробітних платах і пенсіях, впровадження так званих освітньої, пенсійної і медичної реформ, приводить до ще більшого зубожіння простих людей.
Свої вимоги до влади щодо негайного відновлення конституційних прав громадян на гідне життя, соціальне та медичне забезпечення, заробітну плату та пенсію, учасники акції протесту відобразили у резолюції мітингу.
Текст резолюції друкуємо мовою оригіналу.
Президенту України
Порошенку П. О.
Голові Верховної Ради України
Парубію А. В.
Прем’єр – Міністру України
Гройсману В. Б.
Національне антикорупційне бюро України
Ситнику А. С.
Конституційному Суду України
Резолюція
учасників Антикапіталістичного мітингув м. Кропивницький
Ми, громадяни міста Кропивницький, обуренні злиденним життям населення в незалежній Україні.
Внаслідок безперервного підвищення цін на промислові і продовольчі товари, газ і електроенергію, тарифи на житлово–комунальні та інші послуги, при недопустимо низьких заробітних платах і пенсіях, впровадження так званих освітньої, пенсійної і медичної реформ, приводить до ще більшого зубожіння простих людей.
Складається враження, що нинішня влада свідомо йде на антинародні реформи, проводячи експерименти над людьми, наслідком яких буде подальше скорочення населення, яке в народі називають «зачисткою території» або геноцидом.
Це ж як потрібно ненавидіти свій народ, щоб під диктовку США, ЄС і МВФ, впроваджувати такі реформи, які роблять незначну частину населення ще багатшими, або з високими зарплатами, а більшість населення опускати на рівень злиднів.
А намагання законами заборонити і стерти історичну пам’ять людей про Велику Вітчизняну війну і весь радянський, соціалістичний період життя, привело до загострення взаємовідносин між людьми і ненависті один до одного.
Ми рішуче виступаємо проти закону про так звану «декомунізацію», як наругу над історичною Правдою і Пам’яттю та суб’єктивним переглядом вітчизняної історії і
вимагаємо від Конституційного суду та Верховної Ради скасувати його.
Ми засуджуємо дії народних депутатів України, які під диктовку США, ЄС і МВФ та порушуючи частину 3 статті 10, статтю 53, статтю 22, статтю 49 Конституції України проголосували за так звані освітню, пенсійну і медичну реформи, цим самим проігнорувавши думку більшості населення України.
Ми вимагаємо від даних депутатів достроково скласти свої депутатські повноваження або переглянути ці реформи.
Ми засуджуємо дії народних депутатів України, які голосували за так звану судову реформу, яка посилює вплив Президента на судову гілку влади і передбачає безправ’я простих людей у судах.
Ми вимагаємо від народних депутатів України не голосувати за антинародний Трудовий кодекс та за зняття мораторію на купівлю — продаж землі сільськогосподарського призначення.
Ми повторно вимагаємо від Президента, Верховної Ради, Кабінету Міністрів України при прийнятті Державного бюджету на 2018 рік, передбачити в ньому економічний ріст і надійний соціальний захист людей, зменшити вдвічі ціни на газ і електроенергію, тарифи на житлово-комунальні та інші послуги для населення, підвищити прожитковий мінімум до 5000 гривень і на цій основі підвищити мінімальну заробітну плату і пенсії.
Ми повторно вимагаємо від усіх гілок державної влади і місцевого самоврядування зайнятися активним розвитком вітчизняного промислового і сільськогосподарського виробництва, як основи створення нових робочих місць, наповнення коштами державного і місцевих бюджетів, виплату гідних заробітних плат і пенсій.
Ми повторно вимагаємо від Кабінету Міністрів України забезпечити для потреб населення газ вітчизняного видобутку, та збільшити видобуток вітчизняного вугілля, що дасть можливість різко знизити ціни і тарифи на житлово-комунальні послуги.
Закупівля вугілля в Південно-Африканській республіці і США є підривом економічного потенціалу нашої країни.
Ми засуджуємо дії Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), яка при встановленні тарифів на комунальні послуги користується цінами на енергоносії, які виставляються на зарубіжних біржах.
Ми вимагаємо від Кабінету Міністрів і Антикорупційного бюро дати правову оцінку таким діям, що в свою чергу дасть можливість знизити тарифи на комунальні послуги для населення.
Ми повторно вимагаємо від Президента України Порошенка П.О. виконати свою передвиборчу обіцянку про негайне припинення братовбивчої війни на Сході України та приступити до мирної відбудови зруйнованих територій.
За провальну політику в усіх сферах економіки і житті людей, розпалювання ворожнечі і ненависті у суспільстві, свідому здачу інтересів держави під зовнішнє управління
ми висловлюємо недовіру Президенту України Порошенку П. О., Прем’єр-Міністру Гройсману В. Б. і Верховній Раді України та
вимагаємо дострокових виборів Верховної Ради України, а за ними і Президента.
Резолюцію мітингу схвалено «одноголосно».
м. Кропивницький
07 листопада 2017 року

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

восемнадцать − два =