В обласному центрі існує 92 житлових будинки, послуги з централізованого опалення у яких отримують власники однієї-двох квартир. Про це заявив заступник міського голови Олександр Мосін під час Дня депутата, 9 листопада, повідомляє прес-служба міської ради.
— Необхідність подавати теплоносій до будинків з одиничними абонентами значно здорожчує вартість централізованого теплопостачання, – відзначив Олександр Мосін. – Економічно доцільним було б від’єднання таких квартир від мереж з облаштуванням автономної системи опалення.
Враховуючи, що більшість з власників таких помешкань, а їх близько 240, є людьми малозабезпеченими, міська влада спільно з НАК «Нафтогаз Україна» ініціювала спільний проект, реалізація якого дозволить вирішити проблему.
Планується, що, у разі прийняття міською радою відповідного рішення, вартість встановлення в таких квартирах індивідуального опалення буде профінансована із трьох джерел: 50% — з міського бюджету, 35% — від НАК «Нафтогаз Україна» і 15% — від власників житла.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

12 − двенадцать =