Вчора, 10 листопада, відбулася 15 сесії обласної ради, на якій депутати підтримали ініційовані головою облдержадміністрації Сергієм Кузьменко зміни до обласного бюджету. Про це повідомляє сайт ОДА.
Звертаючись до депутатів, голова ОДА зазначив, що завдяки системі «Prozorro», область має економію коштів. Зважаючи на це, з’явилася можливість змінити фінансування різних програм на суму близько 20 мільйонів гривень.
Конкретизуючи зазначені напрямки додаткового фінансування, голова облдержадміністрації зауважив, що це стосується програм галузі охорони здоров’я, зокрема напряму профілактики ГРВІ та грипу напередодні епідсезону, а також енергоефективності, зокрема підтримки водоканалу (ОКВП «Дніпро-Кіровоград»), що дасть змогу компенсувати підприємству різницю в тарифах і фінансово підтримати.
Питання про внесення змін до обласного бюджету розглядалося одинадцятим у порядку денному. Директор фінансового департаменту Сергій Шеремет доповів депутатам про основні зміни. Після їх обговорення, 43 депутати обласної ради (на сесії було зареєстровано 47) підтримали зміни до головного фінансового документи області, ініційовані Сергієм Кузьменком.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

12 + десять =