2 лютого курсанти Кіровоградської льотної академії зареєстрували на сайті електронних петицій офіційного інтернет-представництва Президента України петицію з проханням щодо поліпшення умов харчування курсантів цього навчального закладу.
«Шановний пан Президент України, ми, курсанти Льотної Академії Національно Авіаційного Університету, просимо розглянути Вас питання щодо фінансування харчування курсантів нашої академії. Ми, як майбутні учасники льотних складів, дуже пильно слідкуємо за нашим здоров’ям. Але невідкладною частиною фізичного здоров’я людини є правильне харчування. Через те, що наші стипендії є на половину менші ніж у студентів, більшість з нас не може дозволити собі додаткове харчування. Будемо вдячні за те, що Ви розглянете наше питання та будемо чекати на Вашу відповідь. З повагою, курсанти Льотної Академії Національного Авіаційного Університету» — пише автор петиції, курсант Антон Кущій.
До завершення збору голосів за дану петицію залишилося 87 днів. На теперішній час петиція зібрала у свою підтримку 140 голосів.
Сподіваємося, що петицію підтримує необхідна кількість голосів і курсанти не лише отримують відповідь від Президента, а й доб’ються вирішення піднятої проблеми.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

шесть + 19 =