В гайворонському Сквері Перемоги розпочалися роботи по ремонту напівзруйнованої скульптури солдата. Про це повідомляє прес-служба Гайворонської міської ради.
На початку року ми публікували інформацію про те, що невідомі пошкодили скульптуру солдата у Сквері Перемоги в м. Гайворон. Пізніше комісія встановила, що насправді руйнування скульптури сталось через природні(?) причини. Атмосферний вплив упродовж довгого часу і відсутність капітального ремонту призвели до саморуйнування. Проте новина про можливий вандалізм швидко була підхоплена ЗМІ і прозвучала на всю країну. На кількох телеканалах вийшов відповідний сюжет. Одним із них був телеканал?«Інтер». Представники телеканалу згодом звернулись до міської ради з пропозицією відновити скульптуру за рахунок власного фонду. За такою практикою уже було відновлено не одну скульптуру в Україні.
12 квітня в місто приїхала ремонтна бригада ТОВ «ДАРБ» з м. Київ. Як повідомив заступник генерального директора підприємства Олександр Кузан, їхня компанія має великий досвід відновлення подібних об’єктів і на прохання каналу «Інтер» взялась за відновлення скульптур у Гайворонському сквері Перемоги.
Будівельники розпочали роботу з укріплення основи вищезгаданої скульптури. Далі буде відновлено і саму скульптуру. Також спеціалісти проведуть професійне відновлення усіх інших скульптур солдатів що розміщені навколо меморіалу Слави. Роботи планується завершити до кінця поточного місяця.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

четыре × один =