Премія Гіталова

25 травня, напередодні 103-ї річниці з дня народження Олександра Васильовича Гіталова на його батьківщині пройшли урочистості з вшанування пам’яті славетного хлібороба та земляка. Про це йдеться на сайті Кіровоградської ОДА.
Цього дня, щороку, у селі Комишуватому Новоукраїнського району відбувається нагородження кращих сільгоспвиробників нашого краю обласною премією імені Олександра Гіталова.
Лауреатами цьогорічної Премії, за підсумками роботи за 2017-й рік, визначено: у номінації «Кращій механізатор» – механізатора фермерського господарства з Новоархангельського району Яна Вітославського, у номінації «Кращий агроном» – агронома ПСП «Синюха» Новоархангельського району Олександра Голобородька, у номінації «Кращий керівник агроформування» – керівника ТОВ «МастАгро» Світловодського району Івана Середу. Також, за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу області та високий професіоналізм відзначено почесною грамотою обласної державної адміністрації керівника ТОВ «Агропромислова компанія імені О.В. Гіталова» Петра Крамара.
Для довідки: Олекса?ндр Васи?льович Гіта?лов (27 травня 1915 — 21 березня 1994) — новатор сільськогосподарського виробництва, двічі Герой Соціалістичної Праці — 1948 (за високі врожаї пшениці — 33 центнери з гектара) та 1958 (за успіхи в розвитку сільського господарств), раціоналізатор та винахідник, заслужений механізатор УРСР (1962). Депутат Верховної Ради СРСР 3-10-го скликань. Член Президії Верховної Ради СРСР 9-10 скликань. Член ЦК КП України у 1956 — 1990 роках.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

19 − 1 =