Сьогодні на Новоархангельщині відбулася урочиста та водночас трагічна подія. А саме, передача Державною прикордонною службою України Державному прикордонному комітету Республіки Білорусь останків уродженця Білорусі, прикордонника 21-го кавалерійського полку Західного прикордонного округу молодшого сержанта Морозова Тимофія Андрійовича, який загинув під час Другої світової війни в липні-серпні 1941 року в районі села Підвисоке Новоархангельського району Кіровоградської області. Про це повідомляє прес-служба Новоархангельської РДА.
Біля пам’ятника прикордонникам, що розташований на території Торговицької сільської ради, зібралися: голова Новоархагельської районної державної адміністрації Сергій Васильченко, голова райради Олег Сова, представник Посольства Республіки Білорусь в Україні Андрій Губкін, директор департаменту ЖКГ Кіровоградської обласної державної адміністрації Ольга Довжук, представник Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України ім. генерал-майора Ігоря Момота, керівник пошукового загону Благодійний фонд «Зелена Брама», духовенство, почесні гості, ветерани АТО та Другої світової війни, діти.
У своїй промові, голова Новоархангельської районної державної адміністрації Сергій Васильченко закликав схилити голови перед світлою пам’яттю уродженця Білорусі, прикордонника 21 – го кавалерійського полку Західного прикордонного округу молодшого сержанта Тимофія Морозова, який віддав своє життя, увійшовши в безсмертя. “Прикордонники у всі часи були і залишаються елітним армійським підрозділом. І у страшні часи Другої світової війни саме вони прийняли на себе перші удари нацистської армії Німеччини. Пам`ять про тих, хто воював, жива. Це були справжні воїни, і ми зобов`язані віддати їм шану” — зауважив очільник району.
Слово, для вшанування пам`яті загиблого було надано першому секретарю Посольства Республіки Білорусь в Україні Андрію Леонідовичу Губкіну. Представник Білорусі наголосив на важливості повернення кожного з полеглих у Другій світовій війні на свою батьківщину.
Завтра, 6 червня 2018 року останки уродженця Білорусі, прикордонника 21-го кавалерійського полку Західного прикордонного округу молодшого сержанта, який загинув під час Другої світової війни в липні-серпні 1941 року в районі села Підвисоке Новоархангельського району Кіровоградської області будуть передані Білоруській стороні.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

4 × 2 =