Реконструкція водоводу діаметром 800 мм від камери № 44 до ВНС «Зона-ІІа» в Кіровограді триває у чіткій відповідності до затвердженого плану. З 7 серпня розпочалося перепідключення мережі новозбудованої ділянки водогону по вулиці Лермонтова, від вулиці Короленка до вулиці Сивашської. Про це повідомляє прес-служба міської ради з посиланням на директора міського ВКГ Валентину Давидчук.
За її словами, рівно о 9.00 лівобережна частина обласного центру булла відключена від водопостачання і трубопроводи поступово спустошуються.
– Підрядна організація, що здійснює реконструкцію водоводу активно працює, щоб встигнути виконати роботи у визначений термін, — відзначила Валентина Давидчук. – Паралельно на мережах працюють і шість бригад міськводоканалу. Вони не втрачають час і поки відключена подача води, здійснюють заміну арматури та встановлюють придбані за кошти міського бюджету пожежні гідранти.
Перепідключення мережі у деяких мікрорайонах міста, таких, як Шкільний наприклад, стало причиною погіршення якості води. Це явище тимчасове, викликане зміною напрямку водного потоку у трубах, запевнила керівник ВКГ.
Відповідно до графіку здійснюватиметься відсьогодні і підвезення води в житлові мікрорайони. Заклади освіти і охорони здоров’я забезпечені водою повною мірою за їх заявками.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

13 − 9 =