В міській раді спростували інформацію про хлорування води
30 серпня, у соціальних мережах кіровоградці активно почали розповсюджувати неправдиву інформацію про те, що в місті буде проводитись гіперхлорування води. Про це йдеться на сайті міської ради.
Як розповів під час прес-конференції начальник головного управління ЖКГ Віктор Кухаренко, в інформації йдеться, що воду почнуть хлорувати в п’ятницю і три дні вона буде непридатною до споживання і з підвищеним вмістом хлору. Це повідомлення Віктор Кухаренко назвав не більше, ніж фейком.
— Це недостовірна інформація, хочу її заперечити, – наголосив Віктор Кухаренко. – Я вважаю, що ініціатори її розповсюдження мали на меті нанесення збитків людям. Уявіть, громадяни почали б набирати воду аж на три дні, а потім її б довелось виливати.
Інформацію Віктора Кухаренка підтвердив і генеральний директор ОКВП «Дніпро — Кіровоград» Роман Ілик.
— Ми ніякого хлорування не проводитимемо. Водогін працює в штатному режимі. Гіперхлорування ні в цьому місяці ні в наступному проводити не плануємо, — запевнив Роман Ілик. — Інформація про хлорування недостовірна. Ми просимо населення не панікувати, не створювати ажіотаж і не набирати воду. За своїми характеристиками, вода в п’ятницю, і на вихідних буде нормальною, відповідати всім санітарним нормам і придатною для споживання.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

три × четыре =