На сайті електронних петицій міської ради кіровоградці виступили з ініціативою до міських можновладців дозволити встановлення індивідуального опалення поквартирно та створити програму переходу міста на автономне опалення. Петиція зареєстрована на сайті позавчора, 11 вересня і за два дні набрала в свою підтримку понад сотні голосів містян.

На думку авторки петиції, централізоване опалення не є енергоефективним. «Підтримання та створення котелень вимагає суттєвих коштів, система розбалансована, а отже тепло до багатьох домівок доходить дуже низької якості. Люди не задоволені — борги зростають, що не сприяє вирішенню проблеми конкретних абонентів і міста загалом.
Потрібно переймати досвід розвинених європейських країн! Значно економніше надати всім охочим можливість самостійного переходу на індивідуальне опалення, або можливість переходу на міні-котельні окремих багатоквартирних домів. Просимо створити програму переведення міста на індивідуальне/автономне опалення (поквартирно чи побудинково).
За раціональне використання коштів та ресурсів!», — каже Наталя Бондаренко.

До завершення збору підписів залишається 43 дні.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

два × 5 =