Не дивлячись на дощову, похмуру погоду, багато кіровоградців вийшли на першотравневу демонстрацію та мітинг, який було організовано міською організацією політичної партії «Ліва опозиція».
Колона демонстрантів під червоними прапорами та соціальними гаслами пройшла головною вулицею міста до площі перед міською радою, де відбувся мітинг.
Відкриваючи мітинг лідер лівого руху Кіровограда Василь Мосієнко відзначив, що нинішня влада геть не цінить робочого чоловіка. В країні, в якій, панує олігархічний капіталізм зруйновано більшість промислових підприємств, людям не гарантовані а ні право на працю, а ні інші соціальні права. Саме тому Першотравень сьогодні – це не просто свято, це День міжнародної солідарності трудящих у боротьбі за соціальну справедливість, підкреслив оратор.
Далі виступи продовжили представники ряду громадських організацій та пересічні громадяни, які бідкалися на злиденність та безправ’я.
Резолюцію мітингу оголосив Юрій Грачов. Учасники мітингу одноголосно вимагають зупинити ріст цін та тарифів, націоналізацію стратегічних галузей економіки та виступили проти прийнятого Верховною Радою антиконституційного мовного закону.
Після завершення офіційної частини заходу, учасників мітингу привітали своїми піснями хористи аматорського народного хору «Діти війни».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

2 × 4 =