22 серпня 2019 року в обласній бібліотеці ім. Д. Чижевського відбувся круглий стіл на тему: «Забуттю не підлягає». Організований міським осередком політичної партії «Ліва опозиція», спільно з представниками деяких громадських організацій захід, був присвячений 120-річчю від дня народження одного з керівників підпільного руху на Кіровоградщині у період Великої Вітчизняної війни – Петру Кириловичу Василині.
В роботі круглого столу прийняли участь відомі в місті історики, краєзнавці, вченні та громадські діячі.
Обговорюючи факти з життя та діяльності Петра Василини, особливо в період війни, учасники круглого столу дійшли до висновку, що Петро Кирилович був яскравим представником свого часу. Проявленні ним стійкість, мужність, вірність своїм ідеалам та саможертовність мають і сьогодні залишатись прикладом для патріотичного виховання майбутніх поколінь українців.
В підсумку засідання круглого столу його учасниками було прийняте рішення щодо необхідності звернення до керівництва міста з приводу повернення вулицям міста імен героїв Великої Вітчизняної війни та тих, що носили назви пов’язанні з героїчними подіями тієї війни.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

двадцать − 1 =