Комунальне підприємство «Теплоенргетик» розпочне опалювальний сезон 2019-2020 років з новими тарифами на послуги теплопостачання. Виконавчий комітет міської ради Кропивницького встановив для єдиного тепер у місті теплогенеруючого підприємства тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для трьох категорій споживачів: населення, бюджетних установ та всіх інших. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

За інформацією заступника начальника управління економіки департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міської ради Аліни Пузакової, що рішенням виконавчого комітету від 24 вересня 2019 року №552 затверджена норма споживання теплової енергії для населення, яка складає 0,02607 Гкал/кв.м. У перерахунку встановленого тарифу на одиницю площі квартири для споживачів, помешкання яких не обладнані засобами обліку тепла, за умови цілодобової подачі тепла та середньомісячній температурі -0,30С, його економічно обґрунтований рівень складає – 55,73 грн/кв.м. Зростання  запропонованого тарифу для таких споживачів складає 22,0 %, або 10,05 грн/кв.м., а у порівнянні з тарифом ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» — 2,7 %, або 1,48 грн/кв.м.

Усі розрахунки перевірені департаментом з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій, а  їхня технічна частина: річний план виробництва, норми витрат паливно-енергетичних ресурсів погоджені ГУ ЖКГ, — підкреслила Аліна Пузакова. — У результаті встановлено, що усі затрати закладені в собівартість тарифу по їх мінімально можливому рівню, а розрахунки відповідають вимогам чинного законодавства.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

пять × один =