Сьогодні, 16 жовтня, в Кіровограді, близько 11.30 група молодиків скоїла напад на агітаційний намет ПП «Лівої опозиції», в якому партійці збирали підписи громадян проти продажу землі.

– Нападники, яких було троє, з прихованими обличчями, налетіли з тильного боку намету та намагались зробити якісь надписи та зірвати прапор, встановлений на наметі. Наша акція була мирною. Вже другий день поспіль ми проводимо роз’яснювальну роботу серед населення стосовно позиції нашої партії з введення ринку землі. Мабуть саме ця наша позиція не прийшлася по душі місцевим радикалам, – каже учасник акції Юрій Грачов.

Під час нападу молодики застосовували газові балончики.

Сам інцидент тривав лічені хвилини і після сутички, без трофеїв, молодчики розбіглися в різних напрямках, втрачаючи знаряддя злочину.

На місце події прибули співробітники поліції, які зібрали свідчення очевидців та склали протокол.

Ліві та чисельні пересічні містяни, які стали свідками цієї події, засуджують дії радикалів та вимагають від правоохоронних органів оперативно розслідувати цю справу, знайти винних та притягнути їх до відповідальності.

Нагадуємо, що завтра, 17 жовтня, ліві Кіровограду проводять мітинг з нагоди Міжнародного дня боротьби з бідністю «За Україну без бідних!»

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

3 × 4 =