Сьогодні, 17 жовтня, в Кіровограді відбувся мітинг протесту проти бідності «За Україну без бідних!» цього дня багато містян з транспарантами та червоними прапорами долучилися до мітингу з нагоди Міжнародного дня боротьби з бідністю, який організувала міська організація політичної партії «Ліва опозиція».

Мітингуючі виступали проти підвищення цін на продукти харчування, товари першої необхідності, ліки та тарифи на комунальні послуги. Вимагали зупинити антинародні реформи в галузі медицини і освіти, а також виступили категорично проти прийняття нового трудового кодексу і зняття мораторію з продажу сільськогосподарської землі.

Виступаючі на мітингу лідер лівих Кіровограда Василь Мосієнко зазначив, що сьогоднішній мітинг це перш за все демонстрація владі невдоволення людей сьогоденням, що люди втомилися від злиднів.

– Ціни і тарифи ростуть постійно, людям дуже важко звести кінці з кінцями, дуже тяжко особливо пенсіонерам і молоді, – каже Василь Мосієнко.

У виступах на мітингу пересічних містян можна було почути про їх невдоволення тарифною політикою міської ради, яка нещодавно схвалила новий тариф на тепло, про постійні перебої з забезпеченням пільгових категорій громадян безплатним інсуліном, про проблеми з групами продовженого дня в школах та про дорожнечу надання медичних послуг в комунальних закладах охорони здоров’я міста.

Також учасники мітингу звернулись до міської ради з вимогою, підтримати приклад їхніх колег з обласної ради і невідкладно звернутися до президента, парламенту і уряду з заявою про недопущення продажу української землі.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

четыре × пять =