Яскраві транспаранти, прапори та гасла зібрали, сьогодні, 7 листопада, на антикапіталістичний марш та мітинг у Кіровограді близько сотні містян, прихильників лівих поглядів, які виступають проти капіталістичної системи та скорочення соціальних прав людини.

Заходи, організовані міською організацією політичної партії «Ліва опозиція» пройшли під гаслами «Україні мир!», «Землю селянам, а не олігархам та іноземцям!», «Трударям України гідну роботу і зарплату!»

Учасники антикапіталістичного маршу, пройшли центрально вулицею обласного центру, до площі перед міською радою, де і відбувся мітинг.

Дещо незвично, на акції, виглядала група людей у масках, які несли плакати «Профспілка дурнів», «Робітник лошара – працюю на шару!», «Покірний робітник – голодний робітник!». В такий спосіб костюмована група «дурнів» намагалась висловити свій протест проти мізерних зарплат, нового трудового кодексу і т. ін.

На завершенні мітингу була одноголосно прийнята резолюція, яка містить в собі вимоги до можновладців, не допустити впровадження в Україні ринку землі, поліпшити соціально-економічне становище громадян, зупинити подальше зростання тарифів ЖКГ та інше.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

девять + 5 =