Сьогодні,13 листопада, в Кіровограді перед початком прес-конференції генерального директора ОКВП «Дніпро-Кіровоград», що відбулась в прес-центрі інформаційної агенції «Центральноукраїнське бюро новин», ліві провели пікет, на якому висловили свою позицію з приводу майбутнього тарифу на водопостачання та водовідведення, а також встановлення абонплати.

Перед початком прес-конференції керівництво підприємства і журналістів, які прибули на захід, зустрічав пікет, організований міською організацією ПП «Ліва опозиція». Близько десяти активістів тримали плакати «Водоканал у власність міста», «Ліва опозиція проти підвищення тарифу на воду!», «Ні абонплаті за діряві труби!»

В своїх коментарях учасники пікету відзначали, що протягом останнього часу вони неодноразово приймали участь у громадських обговореннях з приводу підвищення тарифу на воду, де послідовно відстоювали думку пересічних громадян щодо не допущення зростання тарифу і введення щомісячної абонплати. При цьому, активісти наголошують, що підстав для підвищення немає, натомість треба ефективно керувати підприємством, вчасно реагувати на пориви і не допускати безпідставних втрат води.

Здесь видео

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

тринадцать − девять =