Сьогодні, 24 січня, в Кіровограді, на центральній площі міста, відбувся флешмоб «Ні тарифному свавіллю!», учасники якого виступили проти чергового підвищення тарифу на водопостачання та водовідведення.

Організована міською організацією ПП «Ліва опозиція» спільно з представниками громадськості акція зібрала багато невдоволених постійним ростом тарифу на воду громадян.

Учасники флешмобу, які виступали на акції, говорили про те, що вартість послуг за водопостачання в нашому місці одна з найвищих в Україні, що в минулому році тариф вже двічі збільшували, що запропонований тариф в 37,14 грн. необґрунтований і сильно завищений. Також містяни скаржились, що всі їх попередні акції протесту проти підвищення тарифу на воду були не почутими, а ні керівництвом ОКВП «Дніпро-Кіровоград», а ні місцевою владою.

Саме тому, в ході організованого флешмобу, містяни залишили під вікнами владних кабінетів облдержадміністрації написане крейдою нагадування – «Ні росту тарифу на воду!» та багато інших нагадувань про ті чи інші проблемні питання, які турбують громадян, але тривалий час не вирішуються владою.

Як зазначив один з організаторів акції Василь Мосієнко, проблема постійного зростання тарифу на воду об’єднала містян різного віку та різних політичних поглядів.

  • Від таких цін люди непритомніють, — каже Василь Мосієнко, — і це недивно – 37,14 грн. за воду це вже занадто.

Тож в підсумку акції її учасники прийняли рішення направити телеграму президенту України з вимогою втрутитись в ситуацію з тарифами на ОКВП «Дніпро-Кіровоград» та доручити відповідним службам здійснити перевірку економічного обґрунтування тарифів і захистити мешканців міста від тарифного свавілля водопостачаючого підприємства.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

восемнадцать + десять =