Сьогодні, 27 січня, багато містян, з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту зібрались на мітингу, який відбувся біля меморіального знаку жертвам Голокосту. Представники влади, різних релігійних конфесій, громадських об’єднань і політичних партій згадали події 75-літньої давнини, поклали квіти в пам’ять про євреїв, які стали жертвами нацистів.

Як зазначив кореспонденту «Флюгер NEWS» лідер міської організації ПП «Ліва опозиція» Василь Мосієнко, Голокост – це страшна сторінка історії людства, коли загинули мільйони невинних жінок, дітей і стариків.

  • Все це стало наслідком людино-ненависницької політики фашистської Німеччини. Такі страшні події не повинні ніколи повторитися і справа честі кожного з нас – зробити все, щоб цього не допустити в майбутньому. Це наш борг і ми його виконаємо, сказав Василь Мосієнко.

Нагадаємо, що Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту відзначається щороку 27 січня по рішенню Генеральної асамблеї ООН, прийнятому в 2005 році. 27 січня було обрано Днем пам’яті жертв Голокосту тому, що саме в цей день в 1945 році радянські війська визволили один з найбільших концентраційних таборів Освенцим. За різними оцінками в цьому таборі було страчено від 1 до 2,2 млн. чоловік.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

19 − одиннадцать =