З ранку на площі біля міської ради, перед початком сесії, відбувся пікет противників абонплати за газ та постійно зростаючих тарифів на житлово-комунальні послуги, організований міським осередком політичної партії «Ліва опозиція».

Учасники акції тримають плакати: «Ні тарифному свавіллю!», «Абонплата за газ – це афера!», «Теплоенергетик знижуй тариф на тепло!» та ін.

Звертаючись до містян, один з організаторів акції Василь Мосієнко зазначив, що акція направлена на підтримку депутатів міської ради, які запропонували прийняти звернення до уряду щодо скасування абонплати за газ, а також звернути увагу міських депутатів на проблемах постійного зростання тарифу на воду та надзвичайно високих тарифів на тепло.

Під час мітингу до його учасників вийшов міський голова Андрій Райкович, який висловив протестуючим свою підтримку та пообіцяв врахувати думку людей.

Також, цього дня, представник мітингу Юрій Грачов виступив на сесії міської ради та закликав міських депутатів доповнити текст звернення до уряду вимогою перерахунку тарифів на тепло і водопостачання в Кропивницькому.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

семь − 1 =