Сьогодні, 20 лютого, на площі перед міською радою, в Кіровограді було велелюдно. Тут зібрались містяни, які вийшли на мітинг за соціальну справедливість організований міською організацією політичної партії «Ліва опозиція» та представниками ряду громадських організацій міста.

В руках мітингарів державні та партійні прапори, плакати з написами «За соціальну справедливість для всіх!», «Трударям України гідну зарплату!», «Новий трудовий кодекс = бідність + рабство», «Зупинимо разом тарифне свавілля!», «Теплоенегетик знижуй тариф на тепло» та ін.

Звертаючись до учасників мітингу лідер лівого руху Кіровограда Василь Мосієнко зазначив, що в місті, як і в Україні в цілому, назріло багато соціальних проблем. В якості прикладу він згадав про безробіття, дорожнечу цін і тарифів за ЖКП, недоступність медицини для більшості громадян та мізерні пенсії і зарплати.

Крім того, Василь Іванович звернув увагу присутніх на ситуацію в галузі ЖКГ, надмірно високий тариф на тепло- і водопостачання та зношеність відповідних мереж.

«Містяни роками спостерігають за тим, як тепловики щороку латають діряві труби на одному і тому місці. На мережі водопостачання ситуація неліпше. Останній приклад, коли мешканці великого спального мікрорайону три дні сиділи без води. З цим неможна миритися. Далі буде тільки гірше», — каже Василь Мосієнко.

Також учасники мітингу висловлювали своє невдоволення з приводу прийняття нового кодексу про працю, введення в Україні ринку землі, подальшого впровадження антинародної медичної реформи.

До акції протесту кропивницьких лівих також долучились громадські активісти з Олександрії та Світловодську, які також невдоволені надмірно високими тарифами на воду та вимагають повернення водоканалів у власність міст.

Завершився захід схваленням резолюції мітингу, в якій учасники акції висловили всі свої вимоги до Президента, Уряду та Верховної Ради.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

девятнадцать − 3 =