Вчора, 22 березня священнослужителі міських храмів Кіровоградської єпархії окропили вулиці міста святою Хрещенською водою. Перед цим, з благословення митрополита Кіровоградського і Новомиргородського Іоасафа, в усіх храмах обласного центру були звершені особливі молебні, які читаються «під час згубної пошесті і смертоносної зарази». Потім батюшки об’їхали всі райони міста, окроплюючи вулиці святою водою і молячись про позбавлення від епідемії коронавіруса. Про це повідомляє прес-служба Кіровоградської єпархії УПЦ.
Подібна практика має дуже давню традицію і підтверджена двохтисячолітнім історичним досвідом Православної Церкви. В дні випробувань і нещасть духовенство і віруючі з молитвою обходили будинки, вулиці, монастирі і навіть цілі населені пункти, закликаючи Господа і святих на допомогу.
Сьогодні всі ми особливо потребуємо Божої допомоги. Виконуючи карантинні заходи, рекомендовані державними органами, ми повинні посилити свої молитви. В першу чергу це є нашим пастирським обов’язком і відповідальністю за кожного члена Церкви і громадянина держави. Адже Церква вже не раз переживала подібні скорботні часи і епідеміологічні ситуації. Але завжди зустрічала і проводила їх молитвою.
Віримо і сподіваємося, що і це випробування нам вдасться пройти. І по наших молитвах Господь безсумнівно явить знамення Своєї милості і любові до нашого міста і всієї нашої Батьківщини.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

девятнадцать + четырнадцать =