Загострення епідеміологічної ситуації на території  обласного центру у зв’язку з виявленням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 стало головним питанням порядку денного засідання міського штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації під головуванням керівника виконання робіт, заступника міського голови Олександра Мосіна. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

За інформацією начальника управління охорони здоров’я міської ради Оксани Макарук, у стаціонарі №1 Центральної міської лікарні розгорнута госпітальна база з прийому і лікування хворих на корона вірусну інфекцію.  У розпорядженні міських інфекціоністів дитяче і доросле інфекційні відділення лікарні разом із коксованими палатами. Всі пацієнти, що лікувалися тут без виявленого віруса COVID-19, переведено в інші заклади охорони здоров’я. Дітей – до обласної дитячої лікарні, дорослих – до обласної лікарні.

Троє містян, у яких виявлено коронавірус, мають середній ступінь тяжкості захворювання і отримують належне противірусне, антибіотичне і симптоматичне лікування. Потреби в інтенсивній вентиляції легень немає.

У свою чергу, радник  міського голови із санітарно-епідеміологічних питань Іван Касьяненко відзначив, що мобільними медичними бригадами перевірено 22 особи, які близько контактували із хворими. Вони перебувають в режимі  самоізоляції.

Лікування хворих на коронавірусну інфекцію сьогодні здійснюється за кошти медичного закладу. Вартість курсу медикаментозного забезпечення складає орієнтовно 16-20 тисяч гривень.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

19 + тринадцать =