Активісти міського осередку ПП «Ліва опозиція» підготували та передали продуктові набори самій нужденній категорії громадян – ветеранам.

В умовах самоізоляції найважче усього літнім людям. До того ж вони є головною групою ризику для нового коронавірусу.

Саме тому активісти і волонтери міської організації ПП «Ліва опозиція» вирішили допомогти своїм ветеранам, самотнім і літнім людям, пережити важкі часи. З цією метою ліві розпочали благодійну акцію «Ми разом!», в рамках якої партійні активісти розвозять по домівках ветеранів безкоштовні продуктові набори.

-Підтримка цієї категорії сьогодні дуже важлива, адже кожен вихід з дому для похилих людей – це невиправданий ризик. Наші активісти роблять все можливе, допомагаючи ветеранам і людям, які опинилися у складній життєвій ситуації, — каже лідер лівих Василь Мосієнко.

У свою чергу ветерани зі щирою вдячністю приймали допомогу та дякували благодійникам за увагу та турботу.

-Мені цих продуктів вистачить на тиждень, а то і більше, — каже ветеран Другої Світової Ігор Клемят, — дякую, що не забуваєте і будьте здоровими.

Подібні акції будуть проходити і після того, як завершиться карантин. Як показує життя – похилим і хворим людям в нашій країні без підтримки дуже важко, переконані міські активісти «Лівої опозиції».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

12 − 3 =