На виконання постанови Головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка щодо припинення на території країни діяльності всіх ринків через порушення санітарних вимог, що призводить до поширення інфекційних хвороб, у обласному центрі від п’ятниці, 17 квітня, також закриваються всі продуктові ринки. Про це повідомляє прес-служба міської ради.
Сьогодні, 16 квітня, Андрій Райкович звернувся до керівників усіх торговельних мереж обласного центру з проханням забезпечити магазини продуктами в достатній кількості та в жодному разі не піднімати на них ціни у передсвяткові дні.

— Звертаюсь до керівників торгівельних підприємств, орендарів, підприємців з розумінням поставитись до рішення Головного санітарного лікаря України. Повідомляю, що територію, де знаходяться ринки, патрулюватимуть наряди поліції, тому застерігаю підприємців не порушувати законодавство. Звертаю увагу і на недопущення на вулицях міста будь-якої стихійної торгівлі. Власників торговельних мереж необхідно належним чином подбати про завезення достатньої кількості товарів м’ясо-молочної, хлібо-булочної та всієї продуктової групи і в жодному разі не підвищувати ціни на них, зважаючи на перед великодній попит.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

18 − десять =