Сьогодні, 17 квітня, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Сергій Коваленко разом з фахівцями обласного лабораторного центру здійснили заміри хімічного складу повітря у мікрорайонах міста, мешканці яких зранку скаржились на неприємний запах. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Для відбору проб атмосферного повітря з наступним відпрацюванням на вміст пилу, сажі, вуглецю оксиду обрали шість точок у різних кінцях міста. Дослідження провели по вулицях Генерала Жадова, Повітрянофлотській, Казанській, Холодноярській, Мотокросній та Кримській.

Як повідомили у лабораторному центрі, за результатами проведених досліджень відібраних проб атмосферного повітря перевищень санітарно-гігієнічних нормативів виявлено не було.

Сергій Коваленко пояснив, що містяни відчувають запах від горіння в Київській та Житомирській областях. За його словами, перепад температур, коли вночі близько нуля, а вдень позначка термометру сягає +15 С, призвів до утворення прошарку з нерозрідженого диму в повітрі.

— Результати дослідження атмосферного повітря показали, що димовий ефект, який спостерігали люди сьогодні, ніякого негативного впливу на організм не має, — наголосив Сергій Коваленко.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

один × пять =