Шановні ветерани Великої Вітчизняної війни, діти війни, шановні жителі Кіровоградщини!

Кіровоградська обласна організація політичної партій «Ліва опозиція» щиро вітає всіх вас з визначним святом – 75-ти річчям Великої Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками, перемоги гуманізму над злом!

9 Травня – це День Перемоги, як свято зі сльозами на очах не має терміну давності, воно житиме вічно. Саме нам – дітям, онукам та правнукам переможців належить зберегти правду і пам’ять про ту важку криваву визвольну війну народу України та інших народів республік Радянського Союзу проти фашизму. Загарбники прийшли до нас за життєвим простором, а отримали всенародну війну за честь і незалежність нашої Батьківщини.

Тисячі синів і дочок України піднялися на боротьбу з ворогом. На фронті, в партизанських загонах, в підпіллі вони насмерть стояли проти гітлерівців та їхніх посіпак-зрадників, яких сьогодні оголошують героями, несли людям слово правди про мужню боротьбу Червоної Армії.

Україна внесла свій гідний вклад у спільну перемогу радянських народів над фашизмом. За роки війни 2021 українець став Героєм Радянського Союзу, багато маршалів та генералів були українцями. Всі вони звільняли нашу землю від окупантів.

Велика Вітчизняна війна в цілому стала найважливішою частиною Другої світової війни. Саме Червона Армія, в лавах якої служили мільйони українців, поставила останню крапку в існуванні гітлерівського рейху, штурмом взяли Берлін та підняли над ним Червоний прапор Перемоги. Вічна слава та пам’ять воїнам-переможцям, що були майже в кожній українській родині.

Бажаємо всім доброго здоров’я, оптимізму та впевненості у свою силу незламної віри в те, що мир і спокій прийдуть на землю України, що її чекає краще майбутнє!

Зі святом Великої Перемоги! Миру і щастя всім!

Кіровоградська обласна організація

політичної партії «Ліва опозиції»

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

один × 4 =