9 травня, в Кіровограді, з нагоди 75-ти річчя Дня Перемоги над нацизмом відбулось урочисте покладання квітів до Вічного вогню та автопробіг вулицями міста.

Близько одинадцятої години, колона автомобілів, прикрашена червоними прапорами та транспарантами, під супровід мелодій воєнних років, пригортаючи погляди багатьох людей, урочисто в’їхала на територію меморіального комплексу «Фортечні вали», де представники міського осередку політичної партії «Ліва опозиція» мали можливість покласти квіти та вшанувати хвилиною мовчання пам’ять загиблих у боротьбі з нацизмом героїв.

Погоджена з усіма органами влади та правапорядку акція викликала невдаволення місцевого поліцейського керівництва, яке виставило вимогу організаторам автопробіга зняти з машин червоні прапори, в противному разі вони заблокують рух автопробіга. Крім того, вони здійснили огляд трансортних засобів, мотивуючи свої дії запобіганням здійснення терористичного акту.

Після півгодинних суперечок з поліціянтами, учасники автопробігу проїхали вулицями обласного центру, вітаючи його мешканців зі святом Перемоги.

-Ми розуміли, що в умовах карантину відзначити ювілей Перемоги проведенням масових заходів буде неможливо, тому ми вирішили провести сьогодні незвичний флешмоб, у вигляді автопробігу «Вахта пам’яті». Нашу колону з теплом і з щирими посмішками вітали перехожі і зустрічні авто. Всі учасники автопробігу відчули певне піднесення і висловили побажання продовжити започатковану акцію в майбутньому, — каже лідер кіровоградських лівих Василь Мосієнко.

В такий спосіб, дотримуючись санітарних норм і протиепідемічних заходів, активісти міського осередку політичної партії «Ліва опозиція» відзначили ювілей Великої Перемоги і вшанували пам’ять героїв тієї страшної війни. Дехто міг дивитись пряму трансляцію з події, а наші читачі можуть подивитись в записі:

Опубліковано Bogdan Kryshkin Субота, 9 травня 2020 р.

Ще одне відео з цієї події:

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

двадцать + 3 =