Сьогодні, 23 травня, з соціальних мереж, містяни довідались про акт вандалізму, який здійснили невідомі над пам’ятником «Жертвам нацизму», що встановлений на меморіальному комплексі «Фортечні вали», в Кіровограді.

Червоною фарбою, рука дикуна, поглумилася над пам’яттю тисяч закатованих гітлерівцями військовополонених, партизан, підпільників та мирних громадян, під час окупації німцями нашого міста у 1941-1944 роках.

З самого рання активісти міської організації ПП «Ліва опозиція» прибули на місце події, з метою негайно привести пам’ятник у належний вигляд.

— Озброївшись кількома балончиками сірої фарби, розчинником і іншими знаряддями праці ми з групою товаришів прибули на місце події, де на той час вже були представники поліції та комунальної служби, — каже лівий активіст Юрій Грачов.

Спільними зусиллями комунальної служби і лівих активістів, пам’ятник був відчищений від образливих надписів і малюнків.

Крім того, за інформацією Юрія Грачова, найближчим часом, за ініціативи міської організації ПП «Ліва опозиція», силами її активістів буде проведено суботник, під час якого буде здійснено косметичний ремонт памятника.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

2 × пять =