Дитячі садочки Кропивницького відновлюють прийом дітей а фітнес-центри готові зустрічати відвідувачів. Відповідні рішення з пом’якшення умов карантину на території обласного центру були прийняті на позачерговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій сьогодні, 2 червня. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Начальник управління освіти міської ради Лариса Костенко поінформувала членів комісії про хід підготовки закладів дошкільної освіти до прийняття ними дітей.

— У ході підготовчого етапу проведено опитування батьків вихованців, які планують відвідувати садочок у першу чергу. За даними, отриманими від батьків, проведено розрахунок кількості груп, які будуть відкриті першочергово, та кількості вихованців у них, — відзначила Лариса Костенко. — Також у закладах дошкільної освіти організоване генеральне прибирання приміщень з дезінфекцією поверхонь, прибирання прилеглої території та дитячих майданчиків. Батькам вихованців надані роз’яснення щодо умов відновлення роботи та особливостей функціонування садочків у період карантину.

26 травня управлінням освіти міської paди та Кропивницьким міським управлінням Головного Управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області для керівників та медичних працівників закладів дошкільної освіти проведено Zoom-конференцію: санітарно-гігієнічне навчання з питань підготовки закладів дошкільної освіти до відновлення роботи.

Управлінням освіти міської ради, повідомила його очільниця,  здійснило закупівлю безконтактних термометрів, миючих засобів, дезінфекторів, нітрилових рукавичок, паперових рушників. Окрім цього, ОКВП «Дніпро-Кіровоград» додатково проводить перевірки придатності питної води в закладах дошкільної освіти до використання.

А вже від 29 травня робочі групи управління розпочали обстеження закладів дошкільної освіти міста Кропивницького  на встановлення відповідності санітарних та протиепідемічних умов, створених у садочках, вимогам, визначеним Тимчасовими рекомендаціями щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби.

Визначена і перша десятка дитячих садочків, до яких приведуть дітей вже зранку 3 червня. Це ДНЗ №№ 17, 24, 61, 63, 68, 67, 72, 54, 42, 15, у яких працюватимуть від чотирьох до семи груп.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

три × три =