Міська рада Кропивницького оголошує старт конкурсу на здобуття міської премії фотохудожників імені Василя Ковпака. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Від 3 червня і по 1 липня 2020 року триватиме прийом світлин від претендентів на звання лауреата конкурсу.

Премія присуджується за високу професійність в різних жанрах фотомистецтва, створення фотоматеріалів, спрямованих на збагачення і збереження історичної спадщини, висвітлення економічного, соціального, культурного життя міста, які здобули широке громадське визнання та були опубліковані в періодичних виданнях, на інтернет-ресурсах, або представлені на фотовиставках.

На здобуття Премії висуваються фотографії в різних жанрах фотомистецтва, оприлюднені впродовж попередніх чотирьох років в засобах масової інформації та на інтернет–ресурсах, або представлені на фотовиставках та мають позитивні рецензії, відгуки у засобах масової інформації.

Конкурсні матеріали приймаються відділом по роботі із засобами масової інформації Кіровоградської міської ради за адресою: 25006 м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, відділ по роботі із засобами масової інформації Міської ради міста Кропивницького.

Контактні дані: тел. (0522) 35-83-86, zmi@krmr.gov.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

семь − 4 =