У міській раді Кропивницького готуються до початку реалізації одного із наймасштабніших у 2020 році будівельних проектів – реконструкції вулиці Полтавської від провулка Об’їзного до вулиці Васнєцова. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Початок робіт заплановано на перші числа липня, але вже заздалегідь розпочинається узгодження усіх складних технічних деталей проекту, розробка плану проведення робіт та організації дорожнього руху на період ремонту.

Вчора, 4 червня, заступник міського голови  Олександр Мосін провів першу робочу нараду за участі свого колеги Олександра Вергуна, керівників виконавчих органів міської ради, підприємства – підрядника та представників організації комунальної сфери, чиї технічні комунікації лежать в зоні проведення реконструкції.

— Ми входимо в режим підготовки  до початку капітального ремонту важливої для міста транспортної магістралі, — відзначив Олександр Мосін. – Минулого року за кошти державної субвенції ми змогли завершити реконструкцію шляхопроводу по провулку Об’їзному і реконструювати частину вулиці Полтавської від Васнєцова до площі Дружби народів. Тепер настала черга міста виконати власну частину зобов’язань у цьому проекті — капітальний ремонт решти вулиці Полтавської і кошти на їх реалізації були відразу закладені у міському бюджеті на поточний рік.

За словами заступника міського голови, всі тендерні процедури відбулися вчасно, у них взяли участь достатньо багато претендентів для таких масштабних проектів, а рішення про визначення переможця конкурсу погоджене Антимонопольним комітетом. Право виконувати реконструкцію вулиці Полтавської отримало підприємство ТОВ «Кронос-лідер». Кропивничани його вже добре знають, як підрядника  у ще одному великому проекті – реконструкції вулиці Ельворті з облаштуванням другої арки у залізничному насипі. Тоді спеціалісти підприємства на відмінно справилися із поставленим перед ними завданням. Такої ж якості і надійності в роботі міська влада очікує від «Кронос-лідера» і цього року.

— Загалом, роботи по проекту розбиті на три етапи, — пояснив директор підприємства Андрій Жила. – Важливим моментом під час виконання робіт буде наша співпраця з організаціями – власниками інженерних мереж: газових, водопровідних. Електричних. Планується, що під час ремонту рух транспорту по вулиці Полтавські частково зберігатиметься. Повна зупинка руху триватиме приблизно  два дні на час облаштування транспортного кільця на перехресті з провулком Об’їзним  і прокладення газопроводу.

Наступне засідання робочої групи відбудеться вже безпосередньо на місці виконання робіт.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

18 − 3 =