Під процесуальним керівництвом Кіровоградської  місцевої прокуратури Кіровоградської області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо заступника начальника Головного управління пенсійного фонду в області, службова недбалість якого, надало змогу керівнику підрядної організації протиправно заволодіти коштами Пенсійного фонду на суму 184 тис грн. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

За версією слідства, посадовець не контролював повноту виконання договірних зобов’язань директора підрядної організації, який зобов’язувався здійснити прибирання приміщень та прилеглої території пенсійного фонду як в обласному центрі, так і її  районних представництв, кваліфікованими працівниками та сертифікованими засобами, однак фактично не виконав покладених на себе обов’язків. Як з”ясували слідчі, підрядник не маючи наміру на повне та належне виконання взятих на себе зобов’язань, з метою отримання протиправних надприбутків, домовився з особами з вразливої категорії населення про прибирання приміщень за кошти від 800 до 1500 грн, без їх оформлення та сплати відповідних відрахувань, не забезпечував належними засобами для прибирання. При цьому надав заступнику начальника пенсійного фонду на підписання акти виконаних робіт, на підставі яких було здійснено перерахування державних коштів, в супереч договірним зобов’язанням.

Сума збитків завданих державному  бюджету злочинними діями склала 184 тис грн.

Наразі досудове розслідування завершено. Обвинувальний акт щодо посадовця пенсійного фонду та керівника підрядної організації за ознаками кримінальних правопорушень передбачених ч.1 ст. 367, ч.2 ст.191 Кримінального кодексу України направлено на судовий  розгляд.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

шестнадцать − 1 =