У Кіровоградській області відучора, 5 червня, розпочався черговий етап послаблення протиепідемічних заходів. Про це повідомляє прес-служба Кіровоградської ОДА.

За відповідне рішення проголосували члени обласної комісії з питань ТЕБ і НС під час засідання.

Згідно постанови Уряду, із 5 червня дозволяється:

• Робота закладів харчування.

Кафе та ресторани зможуть приймати відвідувачів не лише на літніх терасах, а й усередині приміщень за умови розташування місць для сидіння між сусідніми столами не менше ніж 1,5 м і забезпечення працівників усіма необхідними засобами захисту.

Варто зазначити, що за одним столом дозволяється сидіти максимум чотирьом клієнтам без урахування дітей віком до 14 років.

Важливим є той момент, що відновити повноцінну роботу можуть лише заклади харчування, які є операторами ринку харчових продуктів, згідно Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

• Організація релігійних заходів.

Кількість можливих учасників має відповідати розрахунку одна особа на 5 кв. м. площі будівлі, якщо захід проводиться в приміщенні.

• Не дотримуватись зобов’язання щодо самоізоляції людям 60-річного віку.

• Збільшити кількість можливих пасажирів, які можуть одночасно перевозитись в легковому автомобілі. Це п’ять або більше осіб, якщо йдеться про членів однієї родини.

• Відновити роботу закладів культури за умови перебування не більше однієї особи на 5 кв. м. площі приміщення, де проводиться заклад.

Зазначимо: якщо під час адаптивного карантину ситуація в області погіршиться, а кількість нових випадків захворювання на коронавірус збільшиться, деякі послаблення протиепідемічних заходів можуть бути скасовані за рішенням комісії з питань ТЕБ і НС.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

тринадцать + 8 =