Трагедія, що сталася у неділю, 21 червня, в багатоповерхівці по вулиці Крушельницької у Києві вимагає ретельно перевірити все газове господарство і у Кропивницькому. Відповідне  завдання міський голова Андрій Райкович поставив під час апаратної наради з керівниками виконавчих органів, 22 червня. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Вибух в одній із квартир зруйнував  частину житлового будинку, забрав  життя людей, а сотням приніс горе через втрачене житло і майно.

— Одна із версій — вибух побутового газу після зняття на повірку лічильників. Є інші версії, але тут мають розібратися спеціалісти, — зауважив Андрій Райкович. — Краще на холодне подути, тому прошу звернутися до місцевої газорозподільчої  компанії негайно активізувати інспекційну роботу в мікрорайонах міста, в житловому фонді, де виконуються подібні послуги.

Очільник міста звернувся також до керівників управляючих компаній, ОСББ — також оперативно провести позачергову перевірку стану газових мереж і лічильників у будинках і квартирах.

— Звертаюся до всіх вас, шановні містяни! Перевірте у себе в помешканнях технічний стан плит, газових вентелів і лічильників. Відчуваєте щось недобре, запах газу, негайно звертайтесь за телефоном аварійного виклику служби газу —  104. Не відповідають — телефонуйте нам, на “гарячу лінію”, — наголосив міський голова. — Не легковажте, щоб не сталося трагедії.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

пятнадцать − восемь =