У Кропивницькому поновлять пільгові перевезення пасажирів. Таке завдання міський голова Андрій Райкович поставив перед виконавчими органами міської ради. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Доручення підготувати відповідний проект  рішення міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  міський голова надав вчора, 24 червня. На поновлення безкоштовного проїзду можуть розраховувати всі пільгові категорії населення, у тому числі і пенсіонери за віком.

— Ми розглядаємо можливість зробити це найближчими днями. Але! – наголосив Андрій Райкович. —  Пільга діятиме від 09.00 до 15.00 щодня.  Прошу з розумінням сприймати такі обмеження. Адже зранку нам необхідно доставити на роботу працівників критичної  інфраструктури міста, промислових підприємств, медиків, комунальні служби.  Так само і у вечірній час, коли люди повертатимуться з роботи. Дуже прошу дотримуватися такого графіку поїздок. Стояти в автобусах, тролейбусах і маршрутках ніхто не дозволить.

Комунальний транспорт Кропивницького залишається одним із найстабільніших та найдешевших в Україні і місто цю позицію надійно тримає, відзначив Андрій Райкович.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

девятнадцать − 5 =