Сьогодні, 15 липня, в обласному центрі на площі Дружби народів комунальні служби демонтували знак однойменного радянського ордену.

Роботи по демонтажу бетонної копії ордену «Дружби народів» виконали 7 працівників комунальних підприємств, за діями яких спостерігали майже два десятки представників місцевих ЗМІ.

В своєму коментарі, присутній на місці робіт заступник міського голови Олександр Вергун зазначив, що в минулому році на адресу міської ради надійшов лист інституту національної пам’яті з вимогою демонтажу в місті шести символів, які в собі містять елементи радянської символіки. За інформацією чиновника три вказаних у листі об’єкта вже демонтовані, ще три перебувають в процесі.

Натомість перехожі, які випадково стали свідками цього дійства скептично висловлювались з цього приводу.

-«Ну теперь заживем…», «Що нема інших проблем…», «Еще не все сломали и переименовали…», — такими були коментарі пересічних громадян.

Демонтований знак зберігатимуть на території КП «Теплоенергетик».

Як повідомили Флюгер NEWS у відділі внутрішньої політики міської ради, своєї черги на демонтаж очікують пам’ятники «Героям громадянської та Великої Вітчизняної воїн», «Комсомольским поколінням Кіровоградщини» та напис «Слава героическому рабочему классу!» на житловому будинку навпроти типографії.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

3 × 4 =