Вчора, 23 липня, у міській раді Кропивницького відбулося чергове засідання комісії з питань почесних звань та нагород. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Головним питанням порядку денного засідання став розгляд документів щодо присвоєння високого звання «Почесний громадянин міста Кропивницького» у 2020 році.

Цьогоріч на розгляд комісії громадськістю міста було подано шість кандидатів, кожен з яких безумовно заслуговує на це почесне звання.

Після розгляду і обговорення усіх поданих кандидатур, члени комісії переважною більшістю голосів вирішили рекомендувати присвоїти звання “Почесний громадянин міста Кропивницького” у 2020 році за вагомий особистий внесок у соціально – економічний та культурно – освітній розвиток міста, багаторічну сумлінну працю на благо територіальної громади, активну громадську діяльність та життєву позицію Миколі Олексійовичу Сухомлину.

Остаточне рішення про присвоєння звання буде прийматися на пленарному засіданні сесії міської ради Кропивницького.

Для довідки. Сухомлин Микола Олексійович народився 26 червня 1940 року у місті Кривий Ріг у Дніпропетровській області.

У 1962 році закінчив Криворізький гірничорудний інститут за спеціальністю розробка родовищ корисних копалин, отримав кваліфікацію «гірничий інженер». Працював гірничим майстром гранітного кар’єру, начальником дільниці, головним інженером, а потім директором Кіровоградського кар’єроуправління.

1974-1976 рр. – перебував на партійній роботі у місті Кіровоград: з лютого по жовтень 1974 року був головою виконкому Кіровської районної ради депутатів трудящих м.Кіровограда, з жовтня 1974 року по вересень 1976 року був 1-м секретарем Кіровського РК КПУ м.Кіровограда.

Навчався в Московській Академії суспільних наук при Центральному Комітеті Комуністичної партії Радянського Союзу (ЦК КПРС). Кандидат економічних наук. Кандидатська дисертація — «Проблеми удосконалення планування економічного та соціального розвитку міст». Після закінчення академії у 1979 році його було обрано головою обласного комітету народного контролю у місті Кіровоград.

З грудня 1981 року – перший заступник голови виконкому обласної ради народних депутатів.

З жовтня 1988 року – перший заступник голови, начальник головного планово-економічного управління облвиконкому.

З квітня 1990 року по лютий 1991 року – голова Кіровоградського обласного виконавчого комітету.

З лютого 1992 року по березень 1992 року – голова обласної Ради народних депутатів і її виконкому.

З 31 березня 1992 року по 26 червня 1994 року – представник Президента України в Кіровоградській області, а після ліквідації інституту представника Президента — з 7 липня 1995 року по 17 вересня 1996 року був головою Кіровоградської обласної державної адміністрації.

З 26 червня 1994 року по 10 грудня 1999 року – голова Кіровоградської обласної ради народних депутатів.

З 1999 року по 2006 рік працював заступником генерального директора АТЗТ «Сонола» міста Кіровограда; заступником директора ПП «Вісма» міста Кіровограда; заступником генерального директора ЗАТ «Креатив» міста Кіровограда.

31 березня 2006 року був обраний депутатом Кіровоградської обласної ради п’ятого скликання.

З 28 квітня 2006 року по 17 листопада 2010 року — голова Кіровоградської обласної ради.

Повний кавалер ордена «За заслуги», нагороджений ювілейною медаллю «25 років незалежності України тощо. Нагороджений орденами Святого Володимира І ступеню та Христа Спасителя УПЦ КП.

Академік Академії економічних наук України (2006). Почесний академік Аерокосмічної академії. Державний службовець 1-го ранґу (квітень 1994).

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

двадцать + шесть =