Все частіше на присадибних ділянках, парках та скверах від початку літа і до пізньої осені ми можемо милуватися рясним цвітінням різнокольорових квітів гібіскуса сирійського. Про це повідомляє прес-служба дендрологічного парку «Веселі Боковеньки».

Всі ми помітили зміну нашого клімату – підвищені температури, відсутність морозів та снігу, що сприяє доброму росту та розвитку цих рослин. Невеликий багаторічний кущ до 3 метрів висоти з родини Мальвових вимагає сонячних місць, простору та тепла. Росте гібіскус повільно, цікаво те, що квітка може цвісти тільки один день, але велика кількість бутонів на гілочках забезпечує рясне цвітіння на протязі декількох місяців.

На території дендрологічного парку «Веселі Боковеньки» різноманіття кольорів квітів гібіскуса доповнює літні пейзажі серед хвойних та листяних порід могутніх дерев, приваблюючи як комах з бджілками так і погляди відвідувачів.

В розсаднику лісового центру зростає декілька сотень саджанців гібіскусів, які вже восени можуть стати окрасою вашого подвір’я.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

один × 1 =