Для Кропивницьких шанувальників спорту і фізкультури, стало доброю традицією, щороку у другу суботу проводити спортивне свято з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

Цього дня юні шанувальники спорту та їх дорослі наставники зібрались на спортивному майданчику у дворі одного з житлових будинків по вулиці Кропивницького. Організоване відомим у місті поборником дитячого спорту, Володимиром Шульгою, спортивне свято розпочалось зі спільної зарядки, а далі продовжилось спортивною естафетою «Веселі старти», різноманітними конкурсами і іграми.

Привітати дітлахів і дорослих зі святом фізичної культури і спорту завітав представник міського осередку партії «Ліва опозиція» Юрій Грачов.

  • Вітаю всіх вас із Днем фізичної культури і спорту – святом спортсменів, тренерів і всіх, хто просто веде зоровий спосіб життя. Наша партія завжди відповідально ставиться до розвитку масового спорту і фізичного виховання молоді, адже спорт – це здоров’я нації.

Тому підтримка фізкультурно-спортивного руху в місті – це пріоритетне завдання «лівих» у повсякденній діяльності, — зазначив Юрій Грачов.

Крім теплих вітальних слів і побажань нових спортивних досягнень, Юрій Грачов подарував багаторічному спортивному наставнику дітвори мікрорайону Володимиру Шульзі, футбольний м’яч.

Завершилось свято відзначенням переможців і активних учасників грамотами і дипломами та солодкими подарунками наданими спонсорами свята.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

5 + 8 =