Щороку у другу неділю вересня в світі відзначається сумна дата — Міжнародний день пам’яті жертв фашизму. Цього року саме 13 вересня людство віддає шану пам’яті мільйонам людей.

Пам’ятні заходи не оминули і наше місто. Цього дня в Кропивницькому, за ініціативи міського осередку політичної партії «Ліва опозиція» відбувся мітинг-реквієм, під час якого партійні активісти та представники громадськості міста поклали живі квіти до меморіальної дошки, встановленої на честь радянських військовослужбовців, закатованих гітлерівцями у таборі для військовополонених, та вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

«Міжнародний день пам’яті жертв фашизму — це День пам’яті десятків мільйонів людей, які загинули в Другій світовій війні. Сьогодні дуже важливо не забувати, що Україна входить до числа країн найбільш постраждалих від фашизму і її внесок у перемогу над фашизмом був одним із визначальних. Тож вічна пам’ять всім воїнам і цивільному населенню, що полягли в цій боротьбі», — зауважив лідер «лівих» нашого міста Василь Мосієнко.

Також цього дня «ліві» поклали квіти і до пам’ятника євреям — жертвам голокосту, що встановлений на подвір’ї синагоги.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

4 × три =