Щорічно, 22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави, як данина всенародної поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не шкодуючи крові і самого життя. Крізь біль і сльози, холод і голод вони, герої нашої історії, вперто йшли до перемоги, не впали на коліна перед грізним ворогом.

З метою вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни 22 вересня в Кропивницькому на Меморіальному комплексі «Фортечні вали» відбувся мітинг-реквієм, організований міським осередком партії «Ліва опозиція».

Присутні вшанували пам’ять всіх полеглих захисників і визволителів Кіровоградщини та України хвилиною мовчання.

З нагоди Дня партизанської слави до присутніх звернувся лідер кропивницьких «лівих» Василь Мосієнко. Він наголосив на тому, що ми не повинні забувати про тих, хто пройшов крізь найскладніші випробування, відстояв право людей на свободу, врятував нашу країну та світ від нацизму. Героїчний подвиг наших солдатів необхідно передавати з покоління в покоління і надалі.

Учасники мітингу-реквієму теплими словами згадали учасників партизанського і підпільного руху чия доля була пов’язана з Кіровоградщиною і висловили свою впевненість, що людська пам’ять навічно збереже такі імена як Петро Василина, Михайло Скирда, Григорій Балицький, Ілля Діброва, Олексій Шаповалов, Олексій Єгоров та інші.

На завершення заходу його учасники поклали квіти до Вічного вогню та могил партизан і підпільників.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

девятнадцать − одиннадцать =