Виборчий процес у Кропивницькому розпочався з грубих порушень. На дільничній виборчий комісії № 350822, що знаходиться у будівлі інституту МАУП, при друкуванні бюлетенів допущено помилку. Замість кандидатів по територіальному виборчому округу №6 в бюлетені вказані прізвища кандидатів з територіального виборчого округу № 5.

  • До виборчого штабу «Лівої опозиції» від нашого кандидата в депутати Василя Мосієнко надійшла інформація, що на дільничний виборчій комісії № 350825 бюлетені на виборах до міської ради не відповідають виборчому округу. Тобто в бюлетенях вказані прізвища кандидатів в депутати з п’ятого територіального виборчого округу замість шостого.

Про виявлений недолік наш кандидат негайно повідомив голову дільничної комісії . Через міський виборчий штаб партії «Ліва опозиція» інформацію передано голові міської територіальної виборчої комісії. На даний час вживаються заходи для виправлення даної ситуації, — про це повідомив Костянтин Дружинін.

За інформацією отриманою по телефону від голови міської територіальної виборчої комісії Тетяни Буземської виборчий процес на цій дільниці не зупиняється. При підрахунку результатів виборів, будуть враховуватись голоси виборців віддані за політичну партію.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

1 × 3 =