Сьогодні, 5 січня, відбувся брифінг начальника управління розвитку транспорту та зв’язку Кропивницької міської ради Віктора Житника, під час якої посадовець проінформував журналістів міста про майбутнє підвищення вартості проїзду у громадському транспорті та поділився планами щодо розвитку комунального транспорту в 2021 році.

За словами очільника транспортного відомства в останній раз тариф на проїзд у громадському транспорті переглядався у липні 2018 року. Але з цього часу, як зазначив посадовець, зросла вартість паливо-мастильних матеріалів та збільшилась мінімальна заробітна плата, що в свою чергу змусило перевізників звернутись до міської ради з пропозицією щодо необхідності підвищення тарифу.

Виходячи з підрахунків, які провели перевізники міста, новий тариф має складати понад 8 грн.

Також за словами чиновника підвищення тарифу не омине КП «Електротранс», яке забезпечує перевезення пасажирів тролейбусами і автобусами великої місткості.

Як повідомив Віктор Житник, підвищення тарифу відбудеться тільки після проведення всіх розрахунків і громадського обговорення. Але чи почують думку народу на цих слуханнях?

Щодо перспектив розвитку транспортної галузі міста у 2021 році, то Віктор Житник повідомив, що в цьому році планується поповнити автобусний парк КП «Електротранс» десятьма новими автобусами, що на думку чиновника має поліпшити роботу громадського транспорту.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

5 × 1 =