Шановні жителі Кіровоградщини!

Дорогі друзі, брати і сестри!

Прийміть наші щирі вітання зі світлим святом — Різдвом Христовим!

Різдво Христове — одне з найбільших і найсвітліших свят у християнському календарі. Воно починається зі сходом в Святвечір вечірньої зорі, яка, згідно з легендою, чудесним чином сповістила всьому світу про народження Сина Божого. В умовах сучасної цивілізації, коли багато людей втрачають духовні і моральні орієнтири, Віфлеємська зірка продовжує висвітлювати шлях до Господа тим, хто щиро прагне до світла Божественної істини.

З різдвяними святами ми пов’язуємо свої потаємні надії, щиро бажаємо одне одному любові, благополуччя і сімейного щастя. Різдвяні обряди — це красиві атрибути чарівного свята, це нитки, що з’єднують нас з багатовіковими традиціями і духовною спадщиною попередників. Радість Різдва Христового пробуджує в серцях найкращі і світлі почуття, ми знову звертаємося до духовних цінностей, замислюємося над вічними питаннями людського буття, людського духу.

Нехай світло різдвяних вогнів осяє кожну оселю любов’ю! Нехай кожна людина буде зігріта теплом близьких і друзів!

Бажаємо всім мешканцям Кіровоградщини, щоб Господь відкрив та благословив всі Ваші праведні шляхи! Міцного здоров’я, миру і благоденства Вам і Вашим близьким!

Кіровоградська обласна організація

політичної партії «Ліва опозиція»

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

16 − 4 =