Сьогодні, 15 січня, кіровоградці вийшли на центральну площу, щоб висловитися проти підвищення тарифів на газ, електроенергію та інші комунальні послуги.

Учасники акції – представники громадських організацій та спільнот, з 9.30 почали збиратись на головній площі обласного центру, біля будівлі Кіровоградської ОДА. Вони прийшли з плакатами, зокрема на одному з них була написана назва акції – «Ні тарифному геноциду!»

Метою заходу було схвалення звернення громадян до голови обласної ради Сергія Шульги, з вимогою аби він скликав позачергову сесію облради і направив звернення до Президента і Уряду з приводу недопустимості росту цін і тарифів.

«Для багатьох простих людей підвищення тарифів на енергоносії і комунальні тарифи фактично стало вироком. Цей вияв народного невдоволення є лише початком більш масштабних процесів. Дуже прикро, що ніхто з посадовців облради та обладміністрації не вийшов до народу», — каже учасниця акції, екс-депутат міської ради Валентина Шаповалова.

Також учасники акції схвалили звернення до міського голови Андрія Райковича з вимогою утриматись від запланованих підвищень тарифу за проїзд в громадському транспорті та за послуги теплопостачання, а також не допустити підвищень інших тарифів, котрі регулюються на місцевому рівні.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

два × два =