В той час, коли у Кропивницькому, як і в цілому по Україні, не вщухають народні протести проти зростання цін на енергоносії та комунальні тарифи, виконком Кропивницької міської ради готує для містян новий подарунок.

Підприємство КП «Теплоенергетик», єдиний надавач послуг з централізованого теплопостачання у Кропивницькому, направив  до міської ради звернення щодо коригування чинних тарифів. Про це, сьогодні, 19 січня, під час прес-конференції у міській раді повідомила директор департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Кропивницької міської ради Ніна Рахуба.

Згідно з інформацією, оприлюдненою прес-службою міської ради, проект рішення виконавчого комітету Кропивницької міської ради, яким пропонуються до затвердження скориговані   тарифи оприлюднений на офіційному сайті міської ради. За розрахунками, вартість централізованого теплопостачання для населення зросте на 36%: від 2005,6  до 2734,3 гривень за Гкал. У перерахунку на квадратуру житлової площі це складає 69,33 гривень . За чинним тарифом мешканці міста сплачують 50,85 гривень за метр квадратний площі опалювання.

— Планується, що виконком розгляне коригування тарифів на своєму засіданні 26 січня, — звернула увагу Ніна Рахуба.

https://youtu.be/heBmAhPdHPI

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

4 × 5 =