У Кропивницькому відбулись громадські слухання про підвищення вартості проїзду у міському транспорті.

На засідання прийшли понад три десятки людей, серед яких – власники і водії автобусних маршрутів, представники громадських організацій і пересічні громадяни.

З пропозицією щодо підвищення вартості проїзду до міської ради звернулись перевізники. Вони обґрунтовують підняття вартості проїзду важкою фінансово-економічною ситуацією, кризовою ситуацією на ринку транспортних перевезень, збільшенням мінімальної заробітної платні та підвищенням вартості технічного обслуговування і запчастин.

За інформацією начальника управління транспорту міської ради Віктора Житника, останнього разу ціни на проїзд у громадському транспорті підвищувались у 2018 році. Також посадовець запевнив, що в міській раді розуміють, що економічна ситуація в Україні не найкраща і підняття тарифів – це вимушений крок.

Планується, що після підвищення вартість разового проїзду у маршрутному таксі збільшиться до 7 грн., а в тролейбусах до 5 грн.

Протилежної думки були представники громадськості, які категорично виступили проти підвищення вартості проїзду.

На думку Юрія Грачова, який на громадських слуханнях представляв міський осередок партії «Ліва опозиція», в умовах економічної кризи, спричиненої складною епідеміологічною ситуацією, коли громадяни масово втрачають роботу, а зарплати і пенсії мізерні, злочинно вирішувати проблеми транспортної галузі за рахунок людей.

Також Юрій Грачов переконаний, що говорити про підвищення тарифу, коли не врегульовані питання сервісу і безпеки, контролю і розрахунків та відсутня залежність ціни від відстані проїзду – завчасно. Спочатку перевізникам треба вирішити ці нагальні проблеми.

Отже кожна зі сторін діалогу залишилась при своїй думці. Остаточне рішення щодо вартості проїзду у громадському транспорті буде приймати виконком міської ради, але поки шо не відомо, коли це питання винесуть на його розгляд.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

шестнадцать − 9 =