Кіровоградським окружним адміністративним судом завершено розгляд адміністративної справи щодо оскарження пункт 3 питання 2 рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Міської ради міста Кропивницького, оформленого протоколом від 26.06.2020 року №17. Про це повідомляє прес-служба Кіровоградського окружного адміністративного суду.

Зокрема, предметом розгляду зазначеної справи була правомірність відміни  виконавчим комітетом Міської ради м. Кропивницького пільгового проїзду у громадському транспорті для всіх пільгових категорій громадян на період дії режиму надзвичайної справи та, відповідно, встановлення чи відбулось порушення прав осіб пільгових категорій на безкоштовний проїзд у міському пасажирському транспорті загального користування у місті Кропивницькому.

За наслідками розгляду цього питання вирішено скасувати абзац 5 пункту 1 питання 2 протокольного рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 26 березня 2020 року №7.

Пунктом 3 питання 2 рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Міської ради міста Кропивницького, оформленого протоколом від 26.06.2020 року №17, на період дії карантинних заходів відновлено з 1 липня 2020 року з 09:00 год. до 15:00 год. перевезення пільгових категорій громадян громадським транспортом, зокрема на тролейбусних та на автобусних маршрутах, які здійснюють перевезення пасажирів у звичайному режимі.

Рішенням Кіровоградського окружного адміністративного суду від 01.10.2020 року адміністративний позов – задоволено, зокрема:

-визнано протиправним та нечинним пункт 3 питання 2 рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Міської ради міста Кропивницького, оформленого протоколом від 26.06.2020 року №17.

Зазначеним рішенням зобов’язано виконавчий комітет Міської ради міста Кропивницького опублікувати резолютивну частину рішення суду у виданні, в якому був або мав бути офіційно оприлюднений нормативно-правовий акт, невідкладно після набрання рішенням законної сили.

Постановою Третього апеляційного адміністративного суду від 21.01.2021 року, апеляційну скаргу виконавчого комітету міської ради м. Кропивницького – залишено без задоволення, а рішення Кіровоградського окружного адміністративного суду від 01.10.2020 року залишено без змін.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

девять − 5 =