У Кропивницькому з будинку № 15/7, що знаходиться на розі вулиць Великої Перспективної та Гагаріна, зникла меморіальна дошка, яку було встановлено у 1961 році з нагоди присвоєння вулиці імені першого в світі космонавту – Юрія Олексійовича Гагаріна.

Пропажу меморіальної дошки помітили місцеві активісти політичної партії «Ліва опозиція», про що вони негайно повідомили Кропивницьку міську раду.

«Дуже прикро, що це трапилось в нашому місті, та й ще у рік ювілейної дати – 60-річчя з дня першого в історії людства космічного польоту, — заявив представник лівих Юрій Грачов. – Вважаю, що виконавчим органам міської ради слід бути особливо уважними, коли власники будівель, на яких встановлені меморіальні і пам’ятні дошки проводять ремонтні роботи фасадів цих будівель, адже це пов’язане зі збереженням пам’яті нашого народу про знакові історичні події».

Органи виконавчої міської влади оперативно відреагували на звернення партійців. Вже за кілька днів вони зв’язалися по телефону з заявниками та повідомили про вжиті заходи і подальші наміри звернутися до правоохоронних органів щодо встановлення винних у демонтажі дошки, а також запропонували заявникам спільно шукати шляхи для відновлення історичної пам’яткі.

Сподіваємось, що об’єднавши зусилля міської влади та громадськості пам’ятна дошка на честь першого в світі космонавту Юрія Гагаріна, незабаром, повернеться на своє законне місце.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

7 + 7 =